Bałtyk – Bieszczady Tour 2016 [710km]

Trasy do powyżej 100km, Wszystkie trasy przejechane Dodaj komentarz
Pełna trasa 1008km, niestety na 710km zjazd do bazy :-/
Ostatnie 130km (7 godzin) przejechanej trasy, jazda w strugach deszczu, w czasie burzy, po drodze, gdzie przejeżdża 60 TIRów na minutę (okolice Radomia) – masakra, pierwszy raz się naprawdę bałem jadąc, w nocy, w ulewnym deszczu, gdzie spod kół ciężarówek pryskają strugi wody i pod wodą, na jezdni, nie widać ewentualnych dziur w koleinach…. horror. Czekałem na punkt kontrolny w Iłży jak na zbawienie i przeżyłem szok.
Brak gwarantowanych warunków na punkcie kontrolnym w Iłży @710km (prysznic, miejsce do cywilizowanego wypoczynku) skutecznie zdemotywowały mnie do dalszej jazdy.
Nie jestem rumuńskim żulem, żeby spać na wykładzinie w korytarzu, albo w nieogrzewanym namiocie przy 12 st. Celsjusza w wilgotniości 98% i do tego w mokrej odzieży. Pomijam fakt, że nie było nawet miejsca na podłodze… (zdjecia poniżej)
Na zwolnienie prysznica i wolny pokój czekałem 6 godzin. Są granice upodlenia …. Widać nie jestem aż tak odporny, jak pozostali koledzy.
Do mety, ostatnie 300km, dojechałem autem i dobrze, bo do domu wróciłem cały zdrowy i beż żadnej kontuzji, czy dolegliwości, a przy braku motywacji różnie mogło się to skończyć.
Mimo wszystko fajna przygoda i za dwa lata również pojadę, nie licząc jednak na jakiekolwiek zapewnienia organizatora. Umiesz liczyć, licz na siebie, a na pewno osiągniesz cel :-)
Dystans: 710 km
Czas jazdy: 27h40
Średnia prędkość: 25,67 km/h
Przewyższenia: 2269 m
Spalanie: 16878 kcal
Sypialnia na 710km...

Sypialnia na 710km…

Suszarnia

Suszarnia

Sypialnia na dworze

Sypialnia na dworze

Zostaw odpowiedź

WP Theme & Iconki autorstwa N.Design Studio, tłumaczenie: Szablony Wordpress
Wpisy RSS Komentarze RSS Zaloguj się