„Fartowny” dzień, czyli Wrocław-Dobrzykowice-Ligota Mała-Oleśniczka-Kiełczów-Wrocław [92km]

Trasy do 50-100km, Wszystkie trasy przejechane Dodaj komentarz

Założenie było proste. Kupiłem pewne manele na allegro, a sprzedawca ma sklep w Ligocie Małej koło Oleśnicy (ok. 40km ode mnie). Więc postanowiłem, że pojadę rowerem :) Odbiór możliwy do godziny 16. Dwie godziny powinny na luzie wystarczyć na dojazd. Wyszedłem z pracy 13.45, żeby samochodem zdążyć na g. 14 do domu.

Pierwszą niespodziankę przeżyłem pod samym domem. Drogowcy robią drogę i 100m od domu zrobili mi objazd (dla aut) w korku… 5km… więc przyjechałem 14.10. Nie zrażając się przeciwnościami, wsiadłem na rower i większym tempem zasuwam do Ligoty. Jako, że prędkości były większe jak przy jeździe rekreacyjnej, mocniej trzęsło po dziurach, mój autorski uchwyt do GPS, bujał się bardziej, aż się w końcu urwał…

Za Chrząstawą, żeby skrócić sobie drogę, wjechałem do lasu. Niestety wielokrotnie musiałem zawracać, bo normalne klepiskowe drogi nagle kończyły się polankami i chaszczami dookoła, których nie potrafiłem sforsować. I w końcu trochę pobłądziłem. Na szczęście GPS wskazał jak jechać :)
Mimo to, jazda po lesie bardzo przyjemna.

W końcu dojechałem do sklepu… ale o godz. 16.10, więc pocałowałem klamkę :) . No nic, postanowiłem zatem w drodze powrotnej, że odwiedzę kolegę, który pracuje w Kiełczowie do godz. 18.00, więc luzik. Jak przyjechałem to okazało się, ze pół godziny wcześniej wyszedł, he he ;) , jak fart to fart… Jadę zatem dalej.

We Wrocławiu, sprawdziłem GPS śledzący tracka… okazało się, że się zawiesił…. fart trwa dalej ;) . Dlatego na mapie jest dziura w tracku ok. 23km.

Dwa kilometry od domu, jadąc szybko po dziurach, odpadła mi tylna lampka (złamał się uchwyt).

Już dawno nie miałem tak udanego dnia :) :)
Jutro wyjadę wcześjniej :)

Profil i prędkości (brak danych od 47km do ok 70km)

Profil i prędkości (brak danych od 47km do ok 70km)

Las w okolicy Chrząstawy

Las w okolicy Chrząstawy

Las w okolicy Chrząstawy (2)

Las w okolicy Chrząstawy (2)

Złamany uchwyt GPS-a (1).

Złamany uchwyt GPS-a (1).

Złamany uchwyt GPS-a (2).

Złamany uchwyt GPS-a (2).

Złamany uchwyt GPS-a (3).

Złamany uchwyt GPS-a (3).

Zostaw odpowiedź

WP Theme & Iconki autorstwa N.Design Studio, tłumaczenie: Szablony Wordpress
Wpisy RSS Komentarze RSS Zaloguj się